Materac CASHMERE LATEX 120*60*10

Pokrowiec z bardzo delikatnym Kaszmirem. WKŁAD: wykonany w 100% z Lateksu.

Indeks katalogowy: M.120_CASH-LAT

  • Brak
  • Dostawa: od 15,00 zł
399,00 zł / szt.

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Opis

Materac lateksowy Cashmere Latex

 

Naturalne środowisko

Pełny Lateks w materacu to idealnie dobrany wkład. Otrzymywany z mleczka drzewa kauczukowego, jest bardzo trwały jako materiał przeznaczony na wkład do materaca. Cechuje się wysoką elastycznością, dopasowuje się idealnie do kształtu ciała. Jest absolutnie nieodkształcający się. Stanowi bardzo złe środowisko dla rozwoju mikrobów, roztoczy i grzybów. Bardzo dobry przepływ powietrza.

Walory materaca:

·         Rozdzielny suwak  - umożliwia ciągłe używanie materaca nawet gdy połowa pokrowca jest prana.

·         Siatka w konstrukcji pokrowca - zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza a tym samym gwarantuje doskonałe odprowadzanie wilgoci.

·         Nie powoduje alergii.

·         Antyuduszeniowy.

·         Przeznaczenie dzianiny dla dzieci potwierdzone certyfikatem OkoTex Standard 100 Klasa I.

·         Bardzo wysoki stopień “oddychania”

 

Pokrowiec. Kaszmir - bardzo cienkie (16-18 mikronów), miękkie włókna wełny kóz kaszmirskich, zapewniają puszystość i wyjątkową delikatność. Kozy kaszmirskie są hodowane bardzo wysoko w Himalajach gdzie temperatury poniżej -30°C w okresie zimy są normą.  Runo termoizolacyjne jest warunkiem przetrwania. Wełna jest wyczesywana (nie golona) wiosną. Kaszmirowa wełna jest niezwykłym i nietypowym materiałem. Jest to prawdopodobnie najbardziej wartościowe, naturalne włókno. Pokrowiec z wełną kaszmirową pochłania wilgoć i dobrze przepuszcza powietrze. Wykonany jest z 5 warstw materiałów o łącznej gramaturze 600 g/m2, w tym dzianina 300 g/m2. Jest bardzo trwały, dzianina przez długi okres nie nosi znamion użytkowania. Odpowieni skład i dobrze dobrane włókna sprawiają, że pokrowiec jest bardzo ciepły i delikatny w dotyku. Fiselina, została zastąpiona siateczką, która umożliwia swobodny przepływ powietrza. Jest to rzeczywiście oddychający pokrowiec.  Rozpinany suwak umożliwia zdjęcie tylko połowy pokrowca. W przypadku gdy jedna jest prana, druga pozostaje na materacu. Pranie w 60°C.

Rozmiar: 120*60 cm.

Cechy

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy