Feretti_oNas

PIERWSZE CIEPŁE GNIAZDKO

Tylko ten, kto doświadczył magii dziecięcego uśmiechu może zrozumieć, na jaką miłość, troskę i oddanie on zasługuje. To mały sekret każdej mamy i tych, którzy tak jak ona, codziennie dbają o to, aby małe, ciepłe gniazdko czuwające nad tym uśmiechem było miękkie, przytulne, cenne i wyjątkowe. Każdego dnia Feretti strzeże tego sekretu w swoim wielkim zakładzie, gdzie powstają sypialnie, kołyski, dekoracje tekstylne, akcesoria i odzież dla dzieci. W tym celu firma postanowiła działać wyłącznie we Włoszech, stawiając na najlepiej wykwalifikowanych rzemieślników, najbardziej luksusowe surowce i najwyższej jakości wykonanie: wszystko po to, by wypełnić te pierwsze ciepłe gniazdka wyszukanymi i unikalnymi produktami.

BEZPIECZNIE JAK W RAMIONACH MAMY

Feretti zapewnia drogocenny spokój w codziennych momentach czułości między mamą i jej dzieckiem. Spokój, którego strzeże, oferując solidne, zdrowe i bezpieczne produkty. Poczynając od dokładnego projektu, poprzez starannie dobrane i przygotowane drewno o dużej grubości i najwyższej wytrzymałości, a kończąc na bezwzględnie nietoksycznym lakierze i stabilnych i bezpiecznych aplikacjach dekoracyjnych: każdy element pokoików tworzonych przez Feretti wyróżnia się konstrukcyjną precyzją, ekskluzywną jakością i całkowitym bezpieczeństwem produktów powstałych zgodnie z najsurowszymi normami europejskimi i sprawdzonych przez najbardziej uznane instytuty uprawnione do kontroli.

WŁOSKI STYL

Produkty dla dzieci Feretti reprezentują ekskluzywność najlepszego włoskiego wzornictwa: ogromna różnorodność kształtów, kolorów i aplikacji, która potrafi wyjść naprzeciw współczesnym oczekiwaniom międzynarodowego rynku. Meble i tekstylia są projektowane i produkowane całkowicie we Włoszech i cechują się miękkimi liniami, łagodnymi kształtami, pastelową paletą barw i zdobieniami opracowanymi i wykonanymi przez zręcznych rzemieślników. Wszystko po to, aby wypełnić każdy dziecięcy pokoik emocjami spowitymi kolorem.

MEBLE, KTÓRE WYTRZYMUJĄ PRÓBĘ CZASU

Feretti to nie tylko styl i elegancja, lecz również długotrwała solidność i świadomość wymogów współczesnego trybu życia. Dlatego oferowane linie mebli składają się z produktów wyjątkowo wytrzymałych, praktycznych w użyciu i ułatwiających każdej mamie wykonywanie codziennych czynności dzięki zastosowaniu wielu drobnych, acz pomysłowych rozwiązań.